par adīšanu

 

Cepures un cepures

Viens no pirmajiem cepures apgleznoti par kaps Thebes skaitli: vīrietis ar cepuri, kas izgatavoti no salmiem. Grieķi minēts utilitārs cepures un valkāja tos tikai par braucienu. Bet tikai pēc tam bija divi galvenie veidi, cepures, kas, ko mēs saucam "cepure" un "cepure". Hat grieķu Pylos, sava veida motora pārsega, cieši galvu, bez starpības.

Un, tā kā Grieķijas petasos cepure, ar vainagu kleitu un būt pārliecināti, lai laukiem. Tad tas bija ērti braukt sliktos laika apstākļos, un, ja nav vēja un lietus, petasos cast uz viņa muguras, jo viņš bija hung ar siksnu vai jostu.  Kad cepure bija simbols jaudas, jauda. Piemēram, senajā Ēģiptē tikai faraons varētu veikt lielas dēļi no svītraina auduma, kas tika likts uz vainaga.

Visi pārējie, izņemot vergus, bija apmierināti ar parūkas no augu šķiedrām. Ko cēlu cilvēku, parūku un matu vairāk krāšņs. Senajā Grieķijā, vīrieši un sievietes gāja kailu galvu, bet, ceļojot nēsā mazu kārtu filca cepure ar laukiem (ar cepuri uz frescoes un skulptūras attēloti ziņnesis no dieviem Hermes Kukaiņu).  In Viduslaikos, gan vīrieši, gan sievietes valkāja apmetņi, mēteļi ar cepurēm.

Tvaika nosūcēji ir dažādas formas. Dažreiz kapuci beigās bija tik garš, ka karājās zem viņas vidukli. In Viduslaikos cepures kļūst ornaments un greznība.  Cilvēki rotā viņu apspalvojums (spalvas, pušķīši), kažokādas, lentes un dārgakmeņiem.

Cepures bija luksusa prece, tās tika dekorēts ar lentes, kažokādas, spalvas un dimantiem. Lūk, kā uzrakstīt Augustinian mūks (XV gadsimts): "veltīgas vīrietis pilsonis nēsā kapuci, tad iegādājies dārgu plīvuru, zīda acs trijās vai četrās kārtās, tas ir dekorēts ar zeltu un sudrabu galva tapas, tā izmanto decoration uz pieres (vai krūtis) ir ap kaklu vai koraļļu krelles, un beidzot nopirka spīdīgiem matiem mirusi sieviete.

Tas viss sievietei, lai izgreznot galvas, 100 zlotu te tikko pietika. " Dāmas un daži vīrieši valkā genin - augstas konusveida cepuri.  Liecina, ka genins izgudroja un ievesti modes 1395 Isabella Bavārijas. Tikai simts gadus vēlāk, viņš pazuda no laicīgās drēbēs, bet ne pilnībā vairs neeksistē, to sāka mūrniekiem.

Lai princešu genin bija augstums 3 pēdas (1 m) ietvaros tiesai bija ģēnijs 2 pēdas (60 cm). Rāmis izgatavots no cieta papīra vai starched auduma un pārklāti ar zīda vai citiem bagātīgu audumu. Aizmugure pārredzamu plīvura hung genin. Viņa bieži aizklāja seju.

Visi vybivshiesya matu skūšanās, tur bija tikai nelielu trīsstūri vidū viņa pieres.  Repina bija tik liels, ka dažkārt nācās samazināt vēl durvis.  Pat ķecerus galvas, piesprieda sadedzina, vainagojušies ar vāciņu ar asu virs kartona, kas krāsotas liesmas un velnu. Genin vēlāk ieguvis divas pusmēness formas vai ogles.

No Austrumiem ieradās modes uz turbānu, Eiropā, viņi ir kļuvuši par parastu parādību.  Viņi bija nēsā gan vīrieši, gan sievietes. Turbaned persieši sauc par jautājumu, kas tika piesaistīti uz leju.  No Persians izplatītu šīs headdress visā islāma pasaulē. Jo XVII un XVIII gs turbānu pazuda no Eiropas modes, un atkal parādās tikai akcijas laikā Napoleona Ēģiptē (modes impērija) un atkal laikā Otrā pasaules kara.

Rajonā turbānu turbānu - audums audums aptīt galvu pār micītes, koncepures, utt Centrālāzijā šī galvassegas nebija atļauts nēsāt dienas strādnieks un nabagiem, visi citi vīrieši apmēram 5 gadus vecs bija taisnība .  Turbānu varētu būt priekšā un mājās, viegli pārveidots vidukļa josta. In Viduslaikos Eiropā bija vāciņu.  Lejupielādēt to izmanto peldvietu un miegu gan sievietēm, gan vīriešiem.

Male KLP varētu būt ilgi beigām frakastēm pusē. Vēlāk šīs headdress vīriešu noraidīja un dāmas valkāja to līdz beigām, XIX gs. XIV un XV gadsimtā Eiropā dominē franču modes. Caps bija garas un asas kā konusi. Vīriešiem, visi bija rotātas ar pāva spalvas.

Tajā pašā laikā ļoti populāri filca cepure, kas krievu meistari. No seniem laikiem uz austrumu slāvu ar visām klasēm galvas pieauga cepures, daži aug.  Zemnieki bija liels vainaga vāciņu, sašaurinās uz augšu, bija sarullēts no filca. Tur bija neliela cepures ar apaļas kažokādas apmali un samts brokāta vainags vai - murmolki.

Franta un archers jo XVII gadsimtā valkāja cepures ar kažokādas apmali augstas un zemas, norādīja mīkstu samtu vainagu. Boyars vēlamo daudzslāņu vāciņu. Home uz galvas rožu izšūti cap-tafya (vai calotte). Pārsniedzot robežvērtības, ielieciet vāciņu uz augšu no tā un gorlatnuyu cepuri (tas tika izgatavots no kažokādas, kas uzkrājas rīkli zvērs). Šajā cepure var atšķirt no visiem pārējiem augstmanis.

Krievijā, precētas sievietes nevarēja paiet vispār, "tukša". Viņi bija kokoshniki, divas ragains kicks, vienu ragains žagatas.  Franču revolūcija padara to viegli, lai atbilstu, padarot to demokrātiskāku.  Republicans safasēti uz galvas sarkanu Phrygian vāciņu, dekorēts ar tricolor cockades un lentes, krāsotas nacionālās krāsas - zila, sarkana un balta.

Phrygian vāciņu parādījās senos laikos. Tad romiešu vergi staigāt ar savu galvu, uz nav atļauts, tāpēc tie, kas izdevās aizbēgt, viņš nekavējoties safasēti uz mazajiem burtiem, kuru forma ir aizgūta no Phrygians galvām. Tos sauc - "cepures brīvības." Tas ir tāpēc gadsimtu gaitā atbalsis modes cepures, kas simbolizē vēlmi cilvēku brīvību.

Cepures rotā tricolor cockades un lentes, krāsotas nacionālās krāsas - zila, sarkana un balta. Tuvāk mūsu laikam, strauji mainās modes. Ko populāri joslām modeli antikvariāts. Ka cepurītes ar RUFFLES, ķivere ar vizieri.

Lai atpakaļ devīgs iekārtas ar strausa spalvām. XV gadsimtā izskatu un formu, cepure norādīja okupācijas persona: notāra valkāja bebru cepuri, zinātnieks teologs - in melna cepure ar plakanu taisnstūrveida vainagu. Mākslinieks un ārsta vēlamās ņem. Ir XV-XVI gs, mode beretes sadalīta starp vīriešiem un sievietēm. Beret - mīksts dzīvoklis cepuri apaļas vai kvadrātveida - bieži izgatavots no samta, dekorēts ar izšuvumu un spalvas.

Kas ir pārsteidzoši ir tas, ka laika gaitā ņem nezaudē savu vērtību.  Otrajā pusē, bez beretes XIX gs vairs ārstēt, jo ar 1920 ir labi pamatota, ņemot sievietes garderobē. XVI gadsimtā, ir izplatījuši lielo cepuri izgatavots no filca. Īpaši populārs bija Nīderlandē.  Tā kā šīs cepures ir bieži redzams gleznas Rubens un Rembrandt, tad tās tiek sauktas par cepuri la Rubens, la Rembrandt.

Ir gan iekštelpu un āra vīriešu neatstāj ar cepuri. Pat pie galda tas netiek noņemts. Ar priekšgala cepuri aprakstīt pusloku.  Tas bija iespējams pacelt, kad viņi tikās, kā balonu. Dāmas valkāja pati cepure kā Cavaliers. Tomēr augstākas kļuva dāmas matiem, sarežģītākas un augsta cepure viņa prasīja.

Lai aizsargātu matus no vēja un smilšu parādījās headdress - telts līdzīgs treneris.  Sākumā XVIII gs cepures lauka kļuva noliecies vairākās vietās. Laika gaitā, krokainajām up lauki veido nepārtrauktu modes, cepure un sākt samazināt citādi.  Parādās cocked cepure - cepure ar laukiem ierobežota trīs leņķus. In vecuma, rokoko ir tās sievietes, un, XVII un XVIII gadsimtu cocked cepuri kļūst par daļu no vienota.

Beigās XVIII gs supplanted dvuhugolnaya cepuri. Tas ir viegli veidojas un novieto zem rokas jātnieks, kad viņš bija jābūt uzņemšanas vai bumbu. Anglijā, visi ir cilindrs - augsts cepure ar maziem laukiem. Cilindra kļuvusi par ikdienišķu jautājumu, kad astes sāka valkāt dienas laikā.  Sākotnēji modes ir krāsots cilindrs (īpaši gaiši pelēks), bet laika gaitā tas kļuva stingri monotonu.

Jūsu ērtībai un saliekams cilindrs - saliekams cilindrs (cepure Gibusa) uz stieples rāmis.  Šī cepure, kas ir viegli saplacināts, lai pankūka, un paslēpa zem viņas roku, in 1835 izgudroja Parīzes saliekamais cilindrs. Līdz 1914, saliekams cilindrs, papildus vakarkleitas, vakara kleita bija dalība vīriešiem.

Paralēli cilindru, jo XVIII gadsimtā, bija bebrs no augstas kvalitātes auduma, ļoti smalka ražošanu, tās ražošana ir piemērota bebru IPT kazu leju. Pakāpeniski cilindru un bebru tuvojās, un pēc tam, kad 1850 bija kaut kas kopīgs - pot.  Katliņš ir šaurs dzīvoklis jomās un stingru dome formas vainagu, tas gandrīz vienmēr ir melns, izņemot gadījuma rakstura pelēks.

Ir City of London, līdz XX gs katliņš ar lietussargu vidū tika uzskatīts tipisks elementu oficiālu valkāt.  In 1850, bija populārs un hood - mazas, ļoti nodilušas motora pārsega, bet beigās XIX gadsimtā bija galvenokārt gados vecākām sievietēm. Pēc kārtas no XIX un XX gadsimtu tur boater - salmu cepure ar cieto apaļu vainagu un plakanas jomās.  Ļoti drīz tas sāka valkāt un sievietēm.

Modern headdress mazās, cieši piegulošu cepures un galvas adīt cepures, cepures ir populārs ar laukiem. Vasarā parasti valkā salmu cepures, vēsā kritums - filcs, audums. Ziemas kažokādas cepures ir vienkāršas formas, piemēram, cepuri turbānu, dzimto krievu cepuri, cepuri un straumēm. Cepure var trikotāžas (jo sporta veida) vai kažokādas (cepure ar ausu atlokiem). Viņa ir pārāk depersonalizes to īpašniekiem.

Līdz ar to var valkāt tos tikai personām, kuras nav jārūpējas par problēmu izveidot savu stilu. Vēl viena lieta - cepuri. "Man ir vājuma cepures.  Cik tur bija ar mani! Tie ir eleganti un ekscentrisku, smieklīgi un dramatiska, jebkurā fun.  Manuprāt, ar cepuri sieviete nekad nevar aizmirst, "- saka Loren. Izvēlieties hat-pret-aci nav viegli.  Hat - tas ir gala touch, kas pabeidz vai vērts uzvalks, vai, gluži pretēji, tas sabojāt.

Hat nav izcelties, uzkrītošā. Tāpat būtu ērti, lai aizsargātu pret lietu, aukstumu un vēju. Un vēl - lai rotā un uzsvērt individualitāti.  Philip Tracy, trīs izceļas britu balvu par labāko dizaineru piederumi, palīdzot klientiem izvēlēties cepuri: "Tas nav par to, lai pilnībā mainītu savu izskatu, cepure palīdzēs jums kļūt daudz pievilcīgāka."

Tas ir gaišs un spēcīgs raksturs prasa pienācīgu cepure - ārkārtas. Pabeigt dāmas var droši valkāt plaša brimmed cepures, ja to pieaugums ir zem vidējā. High sievietēm, gluži pretēji, cepure bez robežām nav ieteicama.  Mūsdienu dizaineri dod plaša brimmed cepures, populārākajiem stiliem, piemēram, "Seville", "bersalino" panama.

Fonā straumes pārvietots prom, tik populāra agrākos gadsimtos, un tāpat vīrietis modelis ar nelielu taisni malām. Elegant cepures ansambļi ir papildinātas ar izliektām vienmērīgi pa perimetru jomās (mode, piedāvāja reizi Chanel). Modern cepures bieži vien ir bagāta dekoratīvo apdari formā vainagi, vai crappy augļu ķekars vidū sešdesmitie.

Ziedi var būt ļoti neparastas krāsas, piemēram, auduma ar polka punktiem vai svītrām, kā dabiskā augļu un gaudily raiba krāsas.  Mazie uzmavas var koķets spalvu. Colonial tautastērpu cepure papildina salmu un palmu stiebri, džinsu stils - hat izgatavoti no ādas.

Ansambļu mūsdienīgu audumu (ts tehnotkaney), izskatās ideāli ar cepures no caurspīdīga krāsaina vinila vienkāršā stilā. Turklāt, cepure var veikt, lai gaisma viņa rokās.  Atcerēsimies slaveno cepuri izmaiņas Parajanov.  Parastā panamku viņš piebilda gabals plīvuru, folijas, lentes, no kastes konfektes, vizulis.

Nu, es gribētu pabeigt brīnišķīgi frāze, ka bija reiz teica EM Remarque, un, protams, bija taisnība: ". Cepure, kas nāk pie tevis ir vairāk morāls atbalsts, nekā visu tiesību aktu kopumu" Pamatojoties uz materiāliem www.siringa.ru

yo ņem, kleita, cepuru, yo, adīt