par adīšanu

 

Sieviešu adītas cepures

Sieviešu adītas cepures, noderīgus padomus, izvēloties. Adīta cepure - tas ir aksesuārs, kas ir drīzāk nepieciešamība nekā kaprīze no modes. Skarbo Krievijas ziemu vienkārši neatstāj nav citas izvēles, bet tai pašā laikā tik grib izskatīties stilīgi un sievišķīgi. Tagad modes industrijas mums piedāvā visplašāko visas formas un krāsas.

Strāvas lieliem un mazajiem burtiem, classic, sports, romantika un, protams, koķets, dekorēts ar rhinestones, sequins, lentes vai citus dekoratīvus elementus. To var sajust vai vintage apjoms Knitting beretes ar pārkares malā cepuri ar lielu lielu adīt automātisks lielgabals, vai bez. No modē atpakaļ vāciņu caurule, kuras var valkāt kā cepuri un tajā pašā laikā astoņdesmitajos gados.

Sieviešu knit cap hatAizvien biežāk pasaulē pieslienamām kāpnēm var redzēt purngals un ganāmpulka vāciņu klusinātas krāsas. Īpaši svarīgs cepures un ilgi haired kažokādas platastes. Cepures ar earflaps, kas izgatavoti no šāda materiāla, izskatās neticami stilīgs un efektīvi, kā arī tie ir, lai lielākā daļa sieviešu. Lai sasniegtu modes, neaizmirstiet, ka KLP ir ne tikai atbilstu jūsu stilu, bet arī veidu, izskatu.

Ir vērts ievērot proporciju. Slimīgi, zemas meitenes būtu izvairīties no liela, lielgabarīta galvassegas, un mazo, cieši piegulošu nēsā vāciņu vienkārši kontrindicēta apaļš meitenes ar lielu iezīmes. Šajā gadījumā Jūs varat pievērst uzmanību lielo uzgali pārošanās ar atloks, bet tā nedrīkst iesaistīties, apgrūtinošas galvassegas ir maz ticams, spēlēt jūsu labā.

Īpašnieki šaura seja ar asiem iezīmes piemērots mazajiem burtiem, kas aptver pieres, kā arī cepures skaidras ģeometriskas figūras. Plaša meitenes, ar izcilām vaigu kauli, vajadzētu pievērst uzmanību vāciņi auss sargi un asimetriskiem versijas galvassegas. Bet īpašnieki ir ovāla seja, ir plaša izvēle dažādu modeļu, jūs fit gandrīz neko. Pamatojoties uz materiāliem nvmag.ru

Saistītās Ziņojumi:
  1. shēmu adīšanai, adīšanas
  2. shēmu

trikotāžas berete, berete, vāciņu, adīšanu