par adīšanu

 

Pamati tamborēšanas

Basic tamborēšanas yoLesson 1. Pamati tamborēšana adīšana vajadzētu nodrošināt tikai labumu cilvēkiem. Līdz ar to atcerēties dažus noteikumus: 1. Sēdēt, tieksme atpakaļ savā krēslā. Šī valsts no ķermeņa optimāli adīšanai nodarbības 2. Lodīšu vai kāsis diegu vienmēr jābūt pa kreisi. Lai novērstu tā aizbrauca, ielieciet to burkas vai kārbas. 3. Tie nav guļ!

Tas ir ļoti kaitīgs acīm. 4. Vai nav Knit par stundas beigām, bez pārtraukuma. 5. Dariet visu bez steigas, lai kustības bija vienota un gluda. 6. Vai nav Knit vājā apgaismojumā. Gaismas vajadzētu būt kreisajā pusē.

7. MUDINA iemācīties ņemot vērā ne plānas vītni, āķis pareizo izmēru (pavediens ir jābūt vienādam ar āķa ir tās visplānākajā punktā, pie galvas). No spilgti pavedieni jums būs ērtāk izskatīt cilpu un saprast adīt. Nodarbība ONE Veikt beigām pavedieni un ielieciet to jūsu kreisais rādītājpirksts. Veikt āķi labajā rokā, holdinga zīmuli.

Īkšķi un rādītājpirkstu, būtu gulēt uz plakano daļu no āķa, par kuru tā pastāv. No āķa galvas nedrīkst skatīties uz leju vertikāli, bet ir nedaudz leņķī pret jums. Crochet vienmēr sākas ar ķēdi AIR LOOP (saīsināti - VI). Viņi - pamatojoties uz darbu. Padarīt cilpa ar metāla pavedienu, vadītāja āķa uzņemt pavedienu no apakšas un velciet to cilpu.

Savelciet sākotnējo cilpa tā, ka tas atrodas cieši uz āķa, bet ka tā var viegli sasniegt nākamo. Basic tamborēšanas tamborēšanaspirmā cilpa summu noteiks izmērs visiem turpmākajiem cilpas. Dodies atpakaļ uzņemt pavedienu āķi un velciet to uz primāro cilpa. Tagad jūs adīt pirmo cilpu ķēdē.

Runājot par cilpu cilpas Tie, velciet tos uz tāda paša garuma, un pārliecināties, ka ķēde tiek iegūta gluda un skaista. Kad adīšanas TA āķa cilpas, kas ir uz āķa, tas neskaitās. Gadā kopējais skaits cilpas tas nav daļa no parauga, un tiek uzskatīts, noved pie cilpa, caur kuru nākamo stiept. Apskatīsim gaisa cilpas ķēdē.

Katru cilpu sastāv no trim daļām pavedienu, un, ja ķēde pagriežami, horizontālā stāvoklī, kā tas ir nākotnē, un notiks adīšanai, jūs redzēsiet, ka viena daļa no vītne ir minēts, viena uz augšu, un 1 / 3 aiz. Šī trešā daļa pavediens ir turpinājums apakšējo daļu iepriekšējo cilpu un iet atpakaļ. No tamborēšanas pamats ir sc (sc) un ar yo (PRS) Style.

Tas ir viņi, kopā ar gaisa HINGE (KLP) pieļauj lielu mnogobrazie modeļiem. Crochet parasti ir vai nu rindas (uz priekšu un atpakaļ), vai apli (aplis, ovāla, kvadrātveida, utt.) Mēs sākam adīt rindas uz priekšu un atpakaļgaitā virzienos, ar visvienkāršākā kolonnas bez yo. Take ķēdi rokā tā, lai tas gulēja palmu horizontāli.

Ievadiet galvas āķa trešajā cilpas ķēdi no āķa, uz āķa cilpas neskaitās. Jūgkāša zem augšējo daļu cilpas. Pick up pavedieni un velciet to uz cilpas ķēdē. Eagle Eye tika izveidota two cilpas. Vēlreiz, paņemiet pavedieni un velciet to pa divām cilpas. Jums tagad ir pirmo sc (sc).

Enter koyuchok nākamā st un adīt tāpat otrajā ailē, tad nākamais, un tā līdz beigām. Jums tagad ir pirmajā rindā sc. Pēdējā ailē ir labāk, lai tie par pēdējo diegu pēdējā cilpa, kā tas bija "mezgls", tad malas izskatās gluda un veikls. Basic tamborēšanas tamborēšanasLai saglabātu lielu skaitu gaisa cilpas vienmēr tiek veikti.

To skaits ir atkarīgs cik garš kolonnas ir veikti. Mūsu gadījumā, kad mums bija saistoši sc, par vairākiem augstas vajadzīgs viens gaisa cilpas. Dažreiz tas ir pēdējais, bet daži no viņas pirmo zvanu aprakstus. Viņa ir celšanas, papildu funkciju. Tātad, ņem vienu gaisa cilpas.

Ieslēgt adīšanas kā jūs pagrieziet lapas grāmatā. Tagad mēs ejam adīt pretējā virzienā. Ievadiet āķis pirmajā cilpa tā, ka āķis bija un augšējo un apakšējo daļu cilpas. Catch izšūšanas diegi un velciet to cilpu. Jums ir atkal pievērsušies koyuchke two cilpas.

Atkal, greifers stīgu āķi un velciet to pa divām cilpas. Turpināt beigām. Standarta cilpas sc āķis iekļauj saskaņā ar diviem līnijas cilpas, bet vēlāk es jums parādīs dažus iespaidīgus efektus var panākt, ieviešot āķa tieši zem grunts, vai tieši zem top pavedienu. Basic tamboradataLai apmācītu un saglabāt prasmes, tāpēc es ieteikt adīt gabals jebkura platuma un augstuma.

Nu, ja jums būs ļoti garlaicīgi, iedomājieties, ka adīt kaut ko noderīgu, piemēram, sūkli mazgāt traukus, vai leļļu šalli. Vissvarīgākais - lai sasniegtu automātiskumu sniegumu kolonnas, plūstošas ​​kustības, un rovnenkie cilpas. Vai nav drosmi, ja sākumā izskatās līki vai neglīta. Tev ir jāiemācās! Nākamajā pamācību es jums parādīs, kā padarīt kolonnas ar yo.Balstoties uz materiāliem www.myjane.ru

yo, tamborējumu, āķis, tamborējumu, yo